Dette er resultater fra Hallbybollen 2019. Se de siste resultatene fra Hallbybollen 2020 her.

Flickor 12 (födda 06 eller senare)



Kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
06012402 sø 06/01 09:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 1/16 Final Gökstens BK Svart 18 - 3 HK Guldkroken Hjo    
06012502 sø 06/01 09:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 9 1/16 Final Vadstena HF 5 - 6 Huddinge HK 2      
06012303 sø 06/01 09:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 1/16 Final Torslanda HK 2 11 - 5 IFK Nyköping Vit      
06012403 sø 06/01 09:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 1/16 Final RP IF Linköping 2 16 - 8 Falköpings AIK HK    
06012503 sø 06/01 09:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 9 1/16 Final HK Country 7 - 6 HK Aranäs Röd    
06012404 sø 06/01 10:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 1/16 Final GF Kroppskultur 1 10 - 8 Redbergslids IK    
06012504 sø 06/01 10:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 9 1/16 Final IFK Nyköping Blå 4 - 3 NKIK    
06012411 sø 06/01 13:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 1/8 Final IFK Bankeryd 1 12 - 6 Tyresö Handboll 1    
06012511 sø 06/01 13:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 9 1/8 Final Eskilstuna Guif Röd 5 - 7 Gökstens BK Svart    
06012312 sø 06/01 14:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 1/8 Final Strömstad HK 11 - 6 Huddinge HK 2    
06012412 sø 06/01 14:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 1/8 Final HK Aranäs Blå 5 - 9 Torslanda HK 2    
06012512 sø 06/01 14:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 9 1/8 Final GF Kroppskultur 2 11 - 6 RP IF Linköping 2    
06012313 sø 06/01 14:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 1/8 Final Skövde HF 2 10 - 7 HK Country    
06012413 sø 06/01 14:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 1/8 Final Huddinge HK 1 14 - 13 GF Kroppskultur 1    
06012513 sø 06/01 14:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 9 1/8 Final Önnereds HK GRÖN 11 - 4 IFK Nyköping Blå    
06012415 sø 06/01 15:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 1/4 Final IFK Bankeryd 1 5 - 10 Gökstens BK Svart    
06012515 sø 06/01 15:30 sø 06/01 Elmia B-hallen 9 1/4 Final Strömstad HK 11 - 12 Torslanda HK 2    
06012316 sø 06/01 16:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 1/4 Final GF Kroppskultur 2 10 - 3 Skövde HF 2    
06012416 sø 06/01 16:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 1/4 Final Huddinge HK 1 8 - 9 Önnereds HK GRÖN    
06012318 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 Semi final Gökstens BK Svart 14 - 11 Torslanda HK 2    
06012418 sø 06/01 17:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 8 Semi final GF Kroppskultur 2 16 - 4 Önnereds HK GRÖN    
06012320 sø 06/01 18:00 sø 06/01 Elmia B-hallen 7 Final Gökstens BK Svart 15 - 12 GF Kroppskultur 2    
Säkra Stormtrivs Atteviks Hobby Mårdskogs Passera Xano Elite Hotel IF Hallby HK City Hotel Länsförsäkringar O'Learys Tosito ITAB JEMAB Nybergs bil Rosenlunds Åkeri Work System Bygginvest Destination Jönköping Kempa Lekana Maskin Ny position FC Gruppen Stadium ICA Maxi Stormarknad INEV Axelent Nordic Wellness HAGS SmålandsBussen Huset Invest Sverigesupporten.se Kultur- och fritidsförvaltningen