Detta är resultaten från Hallbybollen 2019. Se de senaste resultaten från Hallbybollen 2021 här.

Eskilstuna Guif

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04010800 fr 04/01 12:30 fr 04/01 Elmia D-hallen 2 P11 Grp F Eskilstuna Guif Röd Färdig HK Lidköping      
04010901 fr 04/01 13:00 fr 04/01 Elmia D-hallen 3 P11 Grp G Kungälvs HK 1 Färdig Eskilstuna Guif Svart      
04012402 fr 04/01 14:00 fr 04/01 Elmia B-hallen 8 F12 Grp H Redbergslids IK 4 - 9 Eskilstuna Guif Röd    
04010303 fr 04/01 14:30 fr 04/01 Campus Arena P14 Grp F IFK Kristianstad 1 8 - 9 Eskilstuna Guif    
04012304 fr 04/01 14:30 fr 04/01 Elmia B-hallen 7 F12 Grp B Eskilstuna Guif Vit 14 - 20 Alingsås HK 1    
04011007 fr 04/01 16:00 fr 04/01 Elmia D-hallen 4 P11 Grp F IF Hallby HK 2 Färdig Eskilstuna Guif Röd      
04011008 fr 04/01 16:30 fr 04/01 Elmia D-hallen 4 P11 Grp G IFK Skövde HK 2 Färdig Eskilstuna Guif Svart      
04012509 fr 04/01 17:30 fr 04/01 Elmia B-hallen 9 P12 Grp G Eskilstuna Guif Röd 13 - 6 IK Cyrus B    
04011010 fr 04/01 17:30 fr 04/01 Elmia D-hallen 4 F10 Grp C Skara HF Lila Färdig Eskilstuna Guif 1      
04011011 fr 04/01 18:00 fr 04/01 Elmia D-hallen 4 F10 Grp E Skuru IK 3 Färdig Eskilstuna Guif 2      
04012410 fr 04/01 18:00 fr 04/01 Elmia B-hallen 8 F12 Grp H Eskilstuna Guif Röd 7 - 10 Skara HF Vit    
04012513 fr 04/01 19:30 fr 04/01 Elmia B-hallen 9 F12 Grp B GF Kroppskultur 2 6 - 10 Eskilstuna Guif Vit    
04012315 fr 04/01 21:00 fr 04/01 Elmia B-hallen 7 P12 Grp H Eskilstuna Guif Svart 14 - 9 Alingsås HK 2    
05010701 lö 05/01 08:30 lö 05/01 Huskvarna Sporthall P12 Grp H Eskilstuna Guif Svart 9 - 11 Åhus Handboll    
05010402 lö 05/01 09:00 lö 05/01 KFUM-Hallen P12 Grp G Alingsås HK 1 8 - 13 Eskilstuna Guif Röd      
05011004 lö 05/01 10:00 lö 05/01 Elmia D-hallen 4 F10 Grp E VästeråsIrsta HF 1 Färdig Eskilstuna Guif 2      
05010904 lö 05/01 10:00 lö 05/01 Elmia D-hallen 3 F10 Grp C IK Cyrus Färdig Eskilstuna Guif 1      
05010605 lö 05/01 10:30 lö 05/01 Sandahallen P12 Grp H Eskilstuna Guif Svart 10 - 13 Nässjö HF    
05011606 lö 05/01 11:00 lö 05/01 Idrottshuset B P14 Grp F Eskilstuna Guif 11 - 14 IFK Skövde HK 2    
05011007 lö 05/01 11:30 lö 05/01 Elmia D-hallen 4 P11 Grp F Eskilstuna Guif Röd Färdig IFK Skövde HK 3      
05011008 lö 05/01 12:00 lö 05/01 Elmia D-hallen 4 P11 Grp G Eskilstuna Guif Svart Färdig Habo Handboll      
05012511 lö 05/01 13:30 lö 05/01 Elmia B-hallen 9 F12 Grp H Eskilstuna Guif Röd 15 - 13 RP IF Linköping 1    
05010411 lö 05/01 13:30 lö 05/01 KFUM-Hallen P12 Grp G Eskilstuna Guif Röd 17 - 9 IFK Kristianstad 2      
05012310 lö 05/01 13:30 lö 05/01 Elmia B-hallen 7 F12 Grp B Eskilstuna Guif Vit 10 - 8 Vadstena HF    
05010914 lö 05/01 19:00 lö 05/01 Elmia D-hallen 3 F10 Grp E Eskilstuna Guif 2 Färdig Skara HF Vit      
05010514 lö 05/01 19:00 lö 05/01 Elmia D-hallen 1 F10 Grp C Eskilstuna Guif 1 Färdig RP IF Linköping 2      
05010313 lö 05/01 19:00 lö 05/01 Campus Arena P14 Grp F Eskilstuna Guif 16 - 15 Alingsås HK 1    
06010901 sö 06/01 08:30 sö 06/01 Elmia D-hallen 3 P11 Grp B Eskilstuna Guif Svart Färdig Stenungsunds HK Vit      
06010302 sö 06/01 09:00 sö 06/01 Campus Arena P14 Slutspel A 1/8 Final Norrköpings HK 16 - 13 Eskilstuna Guif    
06011902 sö 06/01 09:30 sö 06/01 Attarpshallen B F12 Slutspel A 1/16 Final Eskilstuna Guif Vit 10 - 11 VästeråsIrsta HF 1    
06011004 sö 06/01 10:00 sö 06/01 Elmia D-hallen 4 P11 Grp A IFK Skövde HK 2 Färdig Eskilstuna Guif Röd      
06012305 sö 06/01 10:30 sö 06/01 Elmia B-hallen 7 P12 Slutspel A 1/8 Final Önnereds HK 2 5 - 15 Eskilstuna Guif Röd    
06010505 sö 06/01 10:30 sö 06/01 Elmia D-hallen 1 F10 Grp A IFK Bankeryd Blå Färdig Eskilstuna Guif 1      
06012406 sö 06/01 11:00 sö 06/01 Elmia B-hallen 8 P12 Slutspel A 1/8 Final Önnereds HK 3 12 - 5 Eskilstuna Guif Svart    
06012706 sö 06/01 11:00 sö 06/01 Elmia B-hallen 10 F10 Grp B Hammarby Handboll Färdig Eskilstuna Guif 2      
06010910 sö 06/01 13:00 sö 06/01 Elmia D-hallen 3 P11 Grp A Eskilstuna Guif Röd Färdig GF Kroppskultur      
06012310 sö 06/01 13:00 sö 06/01 Elmia B-hallen 7 P12 Slutspel A 1/4 Final Nässjö HF 10 - 14 Eskilstuna Guif Röd    
06012511 sö 06/01 13:30 sö 06/01 Elmia B-hallen 9 F12 Slutspel B 1/8 Final Eskilstuna Guif Röd 5 - 7 Gökstens BK Svart    
06010912 sö 06/01 14:00 sö 06/01 Elmia D-hallen 3 P11 Grp B Huddinge HK Färdig Eskilstuna Guif Svart      
06010714 sö 06/01 15:00 sö 06/01 Huskvarna Sporthall P12 Slutspel A Semifinal Eskilstuna Guif Röd 14 - 13 IFK Skövde HK Blå    
06012516 sö 06/01 16:00 sö 06/01 Elmia B-hallen 9 F10 Grp A Skövde HF Röd Färdig Eskilstuna Guif 1      
06010516 sö 06/01 16:00 sö 06/01 Elmia D-hallen 1 F10 Grp B Eskilstuna Guif 2 Färdig Alingsås HK VIT      
06010718 sö 06/01 17:00 sö 06/01 Huskvarna Sporthall P12 Slutspel A Final Eskilstuna Guif Röd 13 - 8 HK Silwing Troja    
Säkra Stormtrivs Atteviks Hobby Mårdskogs Passera Elite Hotel IF Hallby HK City Hotel Länsförsäkringar O'Learys Tosito JEMAB Nybergs bil Rosenlunds Åkeri Bygginvest Destination Jönköping Kempa Ny position FC Gruppen Stadium ICA Maxi Stormarknad INEV Axelent Nordic Wellness HAGS SmålandsBussen Huset Invest Sverigesupporten.se CaféBar Skanska Rental Hall Media Föreningspizzan Kultur- och fritidsförvaltningen